Projekt zrealizowany w samym sercu puszczy noteckiej. Przykładowa aranżacja namiotów Woody 38 z łazienką i kuchnią. Esencja glampingu.
Glamping w jednym z najbardziej znanych i prestiżowych mazurskich hoteli. W czterech glampach typu Sunshine 38 właściciel zastosował autorską stylizację i unikalne rozwiązania. W zakresie chłodzenia i ogrzewania w każdym namiocie zainstalowano klimatyzacje. Nasze namioty glampingowe otoczone są winiarnią, a z tarasu rozpościera się widok na jezioro. Goście Głęboczka mają okazję skorzystać z glampingu na najwyższym poziomie.
Forrest Glamp to glamping położony na pograniczu Beskidu niskiego i Bieszczad. Doskonały przykład na to jak poprzez detale można zbudować niezapomniany klimat. Jeden z namiotów jak widać na zdjęciu ma antresole, na której urządzono sypialnie.
Baza Baranówka to ośrodek wypoczynkowy zbudowany na podstawie naszych namiotów glampingowych. Projekt zrealizowany od podstaw, zlokalizowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Odnajdziecie tu takie modele jak Woody 27, Safari Cabin oraz Bell tent. Obecnie Baza dysponuje 82 miejscami noclegowymi.

Ogród prywatny - Kraków

Kaskada Glamping

Ten glamping położony jest w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Jak widać na zdjęciach dużą wagę w tym projekcie miał dodatkowo rozbudowany taras, który został wyposażony dodatkowo w jacuzzi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź nas

Dziękujemy!

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Od zawsze byliśmy miłośnikami bliskiego kontaktu z naturą. Nie zawsze przy tym kochaliśmy komary, duchotę i wilgoć w namiocie. W poszukiwaniu komfortu, jakości i dobrego stylu odnaleźliśmy namioty o wyjątkowym charakterze – Safari Tents. Mamy nadzieję, że nasze namioty dadzą Wam co najmniej tyle radości i pozytywnych wrażeń co nam.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Safaritents.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.