Projekt zrealizowany w samym sercu puszczy noteckiej. Przykładowa aranżacja namiotów Woody 38 z łazienką i kuchnią. Esencja glampingu.
Bursztynowy Las to przykład campingu, który przechodzi transformacje w glamping. Inwestycja doskonale zlokalizowana (zaledwie 15km od centrum Gdańska) rozwija swój potencjał poprzez nasze glampy. W pierwszym etapie modernizacji zainstalowano namioty Woody 38 z łazienkami i kuchnią oraz namioty typu Bell tent.
Baza Baranówka to ośrodek wypoczynkowy zbudowany na podstawie naszych namiotów glampingowych. Projekt zrealizowany od podstaw, zlokalizowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Odnajdziecie tu takie modele jak Woody 27, Safari Cabin oraz Bell tent. Obecnie Baza dysponuje 82 miejscami noclegowymi.

Ogród prywatny - Kraków

Kaskada Glamping

Ten glamping położony jest w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich. Jak widać na zdjęciach dużą wagę w tym projekcie miał dodatkowo rozbudowany taras, który został wyposażony dodatkowo w jacuzzi.

Chcesz wiedzieć więcej?

Odwiedź nas

Dziękujemy!

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną. Od zawsze byliśmy miłośnikami bliskiego kontaktu z naturą. Nie zawsze przy tym kochaliśmy komary, duchotę i wilgoć w namiocie. W poszukiwaniu komfortu, jakości i dobrego stylu odnaleźliśmy namioty o wyjątkowym charakterze – Safari Tents. Mamy nadzieję, że nasze namioty dadzą Wam co najmniej tyle radości i pozytywnych wrażeń co nam.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Safaritents.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.