1. Jak Safari Tents reagują na ciężkie warunki atmosferyczne?

Safari Tents zbudowane są z materiałów dostosowanych do ciężkich warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, silny wiatr. Poza bardzo mocną i stabilną konstrukcją, poszycie jest wodoodporne i nie ulega zagrzybieniu.

2. Jaka jest trwałość namiotu?

Aktualnie możesz obejrzeć namioty, które stoją już 8 lat i nadal są w świetnej kondycji. Jest to przede wszystkim zasługa unikalnej technologii zastosowanej przy produkcji materiału. Jeżeli zadbasz o odpowiednią konserwację elementów drewnianych będziesz się cieszył użytkowaniem Safari Tent przez długie lata.

3. Jak wygląda montaż Safari Tents?

Namiot można zamontować we własnym zakresie na podstawie instrukcji bądź za pomocą współpracującej z nami ekipy montażowej. W zależności od modelu postawienie namiotu 4 osobowej ekipie montażowej zajmuje 2 -3 dni.

4. Czy Safari Tents można składać na zimę?

Tak, przy czym dla większości modeli nie jest to ani konieczne ani wskazane. Modelem, które najłatwiej demontować jest Safari Steel oraz Bell Tent.

5. Jak docieplać namiot w chłodne noce?

W przypadku kiedy temperatura w nocy spada wyraźnie poniżej 10°C warto pomyśleć o dociepleniu. Rekomendujemy grzejniki zasilane prądem z dmuchawą. Najszybciej podnoszą temperaturę w namiocie. Obecnie na rynku można znaleźć cały szereg tego rodzaju urządzeń.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Safaritents.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.