Poniżej wskazujemy systemy dzięki, którym w Waszych namiotach będzie ciepło i przytulnie

1. Yala Infrared - innowacyjny system ocieplania namiotów glampingowych

ogrzewanie podłogowe infrared

ogrzewanie sufitowe infrared

System ocieplania naszych namiotów bazuje na promieniowaniu podczerwonym. Jest to rozwiązanie przetestowane, bezpieczne i proste w obsłudze. System Yala Infrared działa bardzo szybko i efektywnie. W namiocie robi się ciepło już po 30 minutach od włączenia. Taki efekt osiągamy dzięki temu, że podczerwień rozgrzewa całą przestrzeń równomiernie a powietrze nie stanowi dla tego ciepła bariery. Zestaw infrared uzbrojony jest w timer, który pozwala efektywniej zarządzać energią elektryczną. System Yala Infrared ma 20 letnią gwarancję użytkowania. Jeżeli jesteś zainteresowany dalszymi szczegółami skontaktuj się z nami.

2. Insulated canvas - innowacyjny system izolacji poszycia namiotowego

FTPC 700 to przełom w dziedzinie izolacji termicznej namiotów glampingowych. Poszycie składa się z trzech warstw - środkowa warstwa złożona z włokien termoizolacyjnych, natomiast wewnętrzna i zewnętrzna to poszycie o wysokiej klasie odporności ogniowej (M2/B2). Ta struktura tworzy ściany i sufit o gramaturze 700 gr/m2. Oczywiście cały materiał jest odpowiednio zaimpregnowany przeciw pleśniom i grzybom co zapewnia długotrwałe użytkowanie. System FTPC 700 powinien być stosowany w namiotach, w których podłoga również jest odpowiednio wyizolowana termicznie. Jeżeli jesteś zainteresowany tym systemem to skontaktuj się z nami.

3. Piecyki pelletowe

Piecyki pelletowe świetnie sprawdzają się w namiotach glampingowych. Bardzo szybko ogrzewają przestrzeń namiotową. Ponadto są znacznie bezpieczniejsze od kozy palonej drewno, która rozgrzewa się do kilkuset stopni i tworzy zagrożenie pożarowe. W naszych namiotach montujemy piecyki pelletowe używając specjalnych przejściówek ognioodpornych. Jeżeli jesteś zainteresowany zainstalowaniem piecyka pelletowego w swoim namiocie glampingowym to prosimy o kontakt.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Safaritents.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.