Namioty mieszkalne - czym kierować się przy zakupie?

Na polskim rynku glampingowym pojawiają się kolejne rozwiązania w kategorii namiotów mieszkalnych. Coraz szerszy wybór to coraz trudniejsza decyzja przy zakupie. Czym się kierować wybierając namiot glampingowy?

Read more
Nasze realizacje
2115 views

Nowe modele glampów na rynku polskim

Eko trendy w turystyce przybierają na sile. Glampingi w najbliższym sezonie będą silnie oblegane. W związku z dalszym rozwojem rynku pojawiają się nowe modele namiotów glampingowych.

Read more
Glamping
2566 views

Kondycja światowej turystyki a... kondycja świata

Co roku przybywa ok. 50 mln turystów. To świetna wiadomość dla branży ale też wielkie wyzwanie środowiskowe. Czy turystykę masową czeka wielka fala regulacji lokalnych i krajowych? Jak pogodzić utrzymanie miejsc pracy i zrównoważony rozwój turystyczny?

Read more
Glamping
1147 views

Targi Camper & Caravan Show 2019

Jako wystawca i oficjalny przedstawiciel Luxetenten uczestniczylismy w targach Camper & Caravan Show Expo pod Nadarzynem.

Read more
Glamping
1357 views

Współczesna turystyka. Coraz krócej. Coraz częściej.

Mimo, że jesteśmy coraz aktywniejszymi turystami to nasze pobyty są coraz krótsze. Trzy czy dwu tygodniowe wakacje tracą na rzecz tygodniowych bądź weekendowych wyjazdów. 

Read more
Glamping
2132 views

Turystyka a user experience

User experience to pojęcie wywodzące się z branży IT. Ale czy nie ma przypadkiem zastosowania również w turystyce?

Read more
Glamping
957 views

Zwyczaje wyjazdowe Polaków w 2018 r

Niby ciągle tak samo ale jednak trochę inaczej. Nasze zwyczaje wyjazdowe powoli się zmieniają wpisując się w światowe trendy turystyczne.

Read more
Glamping
1601 views

Agroturystyka 2.0

Agroturystyka musi dostosować się do obecnych zwyczajów i potrzeb klienta, nie porzucając przy tym tradycji. Tylko tak może konkurować na stale rozwijającym się rynku turystycznym.

Read more
Glamping
1258 views

Polski rynek turystyczny – sezon letni 2018

Za nami  bardzo ciepła wiosna i piękne lato. Nie trzeba było uciekać w cieplejsze rejony świata aby nacieszyć się pełnym słońcem.  Czy było to jednak lato wyjątkowe dla polskiego rynku turystycznego? Spójrzmy jak wyglądało to w cyfrach.

Read more
Glamping
1088 views

Ekoturysta na horyzoncie

Ekoturystyka jest odpowiedzią na poszukiwanie zrównoważonego rozwoju w turystyce. Niestety termin jest wykorzystywany jako narzędzie marketingowe i często staje się jedynie pustym hasłem. Czym jest ekoturystyka? Kto do niej dorósł?

Read more
Glamping
1104 views
Product added to wishlist
Product added to compare.

Safaritents.pl używa plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Dowiedz się więcej o plikach cookie oraz o tym, jak można je wyłączyć.